Vyhledávání dovolené na Kanárských ostrovech

Dovolená na Kanárských ostrovech v prosinci 2023

Dovolená na Kanárských ostrovech v prosinci 2023

Gloria Palace Amadores Thalasso & Hotel

2.12. - 16.12.2023
Ultra All inclusive
✈ Praha

 
54 157 Kč
48 200 Kč

Rekreace na luxusní dovolené nejen pro seniory na Kanárských ostrovech v letovisku Gran Canaria, Puerto Rico, v ubytovacím zařízení Gloria Palace Amadores Thalasso & Hotel s počtem hvězdiček: 4, v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od soboty 2. prosince do soboty 16. prosince 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 250 dní. Tento pobyt je se stravou formou ultra all inclusive. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Gloria Palace Amadores Thalasso & Hotel levně se slevou 11 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 48200,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kanárských ostrovech a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v prosinci, zima 2023, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, u moře, lázeňské, pobyty s golfem, vhodné pro seniory. Speciálně s masážemi, s restaurací, termální lázně. Na základě recenzí od 199 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 92 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Riu Oliva Beach Resort - Kanárské ostrovy v prosinci

Riu Oliva Beach Resort

4.12. - 11.12.2023
All Inclusive
✈ Katovice

 
 
15 758 Kč

Dovolená Kanárské ostrovy First Minute 2023 v lokalitě Fuerteventura, Corralejo, v Riu Oliva Beach Resort, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 4. prosinec 2023 a návratem/příjezdem: pondělí 11. prosinec 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 252 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 15758,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kanárské ostrovy, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v prosinci, přímo u moře - přímo u pláže, pobytové zájezdy. Speciálně s restaurací. Průměrné hodnocení Riu Oliva Beach Resort je 90 % podle referencí od 285 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Globales Costa Tropical - Kanárské ostrovy v prosinci

Globales Costa Tropical

4.12. - 11.12.2023
All Inclusive
✈ Katovice

 
 
14 153 Kč

Rekreace na dovolené na Kanárských ostrovech v letovisku Fuerteventura, Costa De Antigua, v ubytovacím zařízení Globales Costa Tropical s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od pondělí 4. prosince do pondělí 11. prosince 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem za 252 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Globales Costa Tropical levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 14153,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kanárských ostrovech a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v prosinci, zima 2023, pobytové zájezdy. Speciálně s masážemi, s restaurací, s vířivkou. Na základě recenzí od 82 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 78 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Bahia Calma Beach - Kanárské ostrovy v prosinci

Bahia Calma Beach

4.12. - 11.12.2023
Bez stravy
✈ Katovice

 
 
14 199 Kč

Dovolená Kanárské ostrovy First Minute 2023 v lokalitě Fuerteventura, Costa Calma, v Bahia Calma Beach, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 4. prosinec 2023 a návratem/příjezdem: pondělí 11. prosinec 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 252 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 14199,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kanárské ostrovy, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v prosinci, pobytové zájezdy. Speciálně s restaurací.

Servatur Don Miguel - Kanárské ostrovy v prosinci

Servatur Don Miguel

5.12. - 12.12.2023
Snídaně
✈ Katovice

 
 
14 404 Kč

Rekreace na dovolené na Kanárských ostrovech v letovisku Gran Canaria, Playa del Inglés, v ubytovacím zařízení Servatur Don Miguel s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od úterý 5. prosince do úterý 12. prosince 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem za 253 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Servatur Don Miguel levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 14404,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kanárských ostrovech a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v prosinci, zima 2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 11 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Bull Astoria - Kanárské ostrovy v prosinci

Bull Astoria

5.12. - 12.12.2023
Snídaně
✈ Katovice

 
 
12 337 Kč

Dovolená Kanárské ostrovy First Minute 2023 v lokalitě Gran Canaria, Las Palmas de Gran Canaria, v Bull Astoria, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 5. prosinec 2023 a návratem/příjezdem: úterý 12. prosinec 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 253 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 12337,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kanárské ostrovy, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v prosinci, pobytové zájezdy. Speciálně s restaurací.

Playamar Bungalows - Kanárské ostrovy v prosinci

Playamar Bungalows

5.12. - 12.12.2023
Bez stravy
✈ Katovice

 
 
14 384 Kč

Rekreace na dovolené na Kanárských ostrovech v letovisku Gran Canaria, Playamar Bungalows, v ubytovacím zařízení Playamar Bungalows s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od úterý 5. prosince do úterý 12. prosince 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem za 253 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Playamar Bungalows levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 14384,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kanárských ostrovech a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v prosinci, zima 2023, pobytové zájezdy.

Escorial & Spa - Kanárské ostrovy v prosinci

Escorial & Spa

5.12. - 12.12.2023
Polopenze
✈ Katovice

 
 
17 169 Kč

Dovolená Kanárské ostrovy First Minute 2023 v lokalitě Gran Canaria, Escorial & Spa, v Escorial & Spa, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 5. prosinec 2023 a návratem/příjezdem: úterý 12. prosinec 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 253 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 17169,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kanárské ostrovy, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v prosinci, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Escorial & Spa je 94 % podle referencí od 14 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Bull Hotel Reina Isabel & Spa - Kanárské ostrovy v prosinci

Bull Hotel Reina Isabel & Spa

5.12. - 12.12.2023
Snídaně
✈ Katovice

 
 
17 467 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Kanárských ostrovech v letovisku Gran Canaria, Las Palmas de Gran Canaria, v ubytovacím zařízení Bull Hotel Reina Isabel & Spa s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od úterý 5. prosince do úterý 12. prosince 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice s odletem za 253 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Bull Hotel Reina Isabel & Spa levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 17467,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kanárských ostrovech a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v prosinci, zima 2023, pobytové zájezdy. Speciálně s restaurací.

Bull Eugenia Victoria - Kanárské ostrovy v prosinci

Bull Eugenia Victoria

5.12. - 12.12.2023
Polopenze
✈ Katovice

 
 
17 297 Kč

Dovolená Kanárské ostrovy First Minute 2023 v lokalitě Gran Canaria, v Bull Eugenia Victoria, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 5. prosinec 2023 a návratem/příjezdem: úterý 12. prosinec 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 253 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 17297,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kanárské ostrovy, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v prosinci, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-10 z celkem 35 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Dovolená na Kanárských ostrovech v prosinci 2023.️ Zájezdy s garancí nejlevnější ceny.️ Rezervaci dovolené na Kanárských ostrovech v prosinci 2023 online. Last Minute a First Minute zájezdy na Kanárské ostrovy. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Dovolená na Kanárských ostrovech v prosinci 2023.

Kanáry - Kanárské ostrovy Tenerife, Gran Canaria, La Palma, Lanzarote, Fuerteventura, Gomera a El Hierro leží v Atlantickém oceánu západně od Maroka o rozloze 7447 kilometrů čtverečních s celkovým počtem obyvatel čítajících více jak 1,6 milionu. Kanárské ostrovy, jež jsou sopečného původu se pyšní nejen svou rozmanitou krajinou, ale také původní unikátní flórou. Turisty jsou vyhledávány zejména pro své celoroční příjemné podnebí, které dosahuje průměrných teplot od 18 °C do 24 °C.

Tenerife

Tenerife je největším z Kanárských ostrovů. Tento ostrov leží mezi ostrovy La Gomera a Gran Canaria. V Tenerife je správním střediskem Santa Cruz, které je proslaveno především svým největším karnevalem v Evropě, jež se pořádá každoročně vždy 10 až 14 dní před Popeleční středou.

Gran Canaria

Ostrov Gran Canaria je ze všech Kanárských ostrovů nejvyhledávanější, ročně jej navštíví až 1,5 milionu turistů. Gran Canaria má zhruba 160 písečných pláží na pobřeží dlouhém 236 kilometrů. Správním střediskem tohoto ostrova je severovýchodně ležící malebné městečko Las Palmas. Na Grand Canarii naleznete také největší turistické středisko ve Španělsku - Maspalomas, které doslova pulzuje životem.

La Palma

Tento ostrov je zdejšími obyvateli nazýván „Zeleným či Krásným ostrovem“. Díky nejvydatnějším srážkám ze všech Kanárských ostrovů má La Palma velmi bujnou vegetací. Naleznete zde díky hojnosti vody například husté porosty kapradin či vavřínové lesy. Na La Palmě sice nenaleznete dostatek pěkných pláží jako u ostatních ostrovů, ale rozmanitá krajina má jistě svým návštěvníkům také co nabídnout. Jsou zde například ideální podmínky k pěším toulkám, k odpočinku a relaxaci, či také k potápění.

Lanzarote

Na Lanzarote (neboli „Ohňovém ostrově“) mohou návštěvníci obdivovat jeho měsíční krajinu, která je hlavně ve vnitrozemí téměř celá bez vegetace a je z velké části pokryta různými odstíny ztuhlé lávy. Díky spoustě barev je Lanazrote považován za nejhezčí ostrov z celého souostroví Kanárů. Lanzarote na severním pobřeží láká svými vlnami, jež jsou příznivé k surfování.

Fuerteventura

Fuerteventura je největším, ale také jedním z nejméně osídlených Kanárských ostrovů. Jeho vnitrozemí připomíná poušť, jelikož zde vlivem chladnějšího větru nazývaného gota fría panuje drsnější podnebí než na ostatních ostrovech. Symbolem Fuerteventury jsou kozy, které spásají okolní suché keře. Zdejší krajina také nabízí svým návštěvníkům pohled na duny a skalnaté horské hřebeny s velmi málo zeleně. Oproti tomu však Fuerteventura nabízí překrásné bílé písečné pláže a příjemný klid. Na své si zde přijdou zejména příznivci surfingu, windsurfingu a potápění.

La Gomera

La Gomera neboli také „Okrouhlý ostrov“, je malým ostrůvkem s hornatou krajinou, který své návštěvníky láká k pěším výletům (většinou sem zavítají na jeden den ze sousedního 32 kilometrů vzdáleného Tenerife). La Gomera také přitahuje mnohé turisty k obhlídce vzácného pralesa, jež se řadí k nejstarším přírodním lesům na světě. Nedostatek písečných pláží, hotelů i historických památek na tomto ostrově vyvažuje právě tato neobyčejná, úchvatná krajina s množstvím nedotčených přírodních zákoutí.

El Hierro

El Hierro je nejmenší z Kanárských ostrovů. Od hromadného turismu je tento ostrov uchráněn vzhledem k nedostatečnému výskytu písečných pláží. Pyšnit se však může El Hierro krásnou divokou přírodou, úchvatnou horskou scenerií, i mořskou přírodní rezervací na jihu, která je vysloveně rájem pro potápěče.

Máte zájem o konkrétní lokalitu na Kanárských ostrovech? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek na Kanárských ostrovech. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Dovolená na Kanárských ostrovech v prosinci 2023 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené na Kanárských ostrovech podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou na Kanárských ostrovech jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Kanárské ostrovy 2023, Kanárské ostrovy Invia, Kanárské ostrovy letecky, Kanárské ostrovy levně, atd.

Vybírejte jednoduše dovolenou na Kanárských ostrovech podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Kanárské ostrovy si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt na Kanárských ostrovech hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené na Kanárských ostrovech pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení na Kanárských ostrovech nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Kanárské ostrovy. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Kanárské ostrovy. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Kanárské ostrovy, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely na Kanárských ostrovech, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře na Kanárské ostrovy objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů na Kanárských ostrovech za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Kanárské ostrovy.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na Kanárských ostrovech pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává na Kanárských ostrovech další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Kanárské ostrovy za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené na Kanárských ostrovech. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Kanárské ostrovy.

Zajímá vás jak draho je na Kanárských ostrovech? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje na Kanárských ostrovech? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny na Kanárských ostrovech.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Kanarskymiostrovy.cz 2023, všechna práva vyhrazena.