Vyhledávání dovolené na Kanárských ostrovech

Fuerteventura nejlepší hotely 2023

Fuerteventura nejlepší hotely 2023

Sheraton Fuerteventura Beach Golf & Spa Resort

1.4. - 8.4.2023
Snídaně
✈ Vídeň

 
 
74 667 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Kanárských ostrovech v letovisku Fuerteventura, Sheraton Fuerteventura Beach Golf & Spa Resort, v ubytovacím zařízení Sheraton Fuerteventura Beach Golf & Spa Resort s počtem hvězdiček: 5, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 1. dubna do soboty 8. dubna 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 5 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Sheraton Fuerteventura Beach Golf & Spa Resort, který je aktuálně na prodej online v ceně 74667,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kanárských ostrovech a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: nejlepší hotely 2023, jaro 2023, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 22 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 92 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Sheraton Fuerteventura Beach Golf & Spa Resort - Fuerteventura nejlepší hotely 2023

Sheraton Fuerteventura Beach Golf & Spa Resort

1.4. - 8.4.2023
Plná penze
✈ Vídeň

 
 
86 903 Kč

Dovolená Kanárské ostrovy Super Last Minute 2023 v lokalitě Fuerteventura, Sheraton Fuerteventura Beach Golf & Spa Resort, v Sheraton Fuerteventura Beach Golf & Spa Resort, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 1. duben 2023 a návratem/příjezdem: sobota 8. duben 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 5 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 86903,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kanárské ostrovy, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: nejlepší hotely 2023, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Sheraton Fuerteventura Beach Golf & Spa Resort je 92 % podle referencí od 22 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Fuerteventura Princess - Fuerteventura nejlepší hotely 2023

Fuerteventura Princess

1.4. - 8.4.2023
All Inclusive
✈ Vídeň

 
 
39 805 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Kanárských ostrovech v letovisku Fuerteventura, Esquinzo, v ubytovacím zařízení Fuerteventura Princess s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 1. dubna do soboty 8. dubna 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 5 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Fuerteventura Princess, který je aktuálně na prodej online v ceně 39805,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kanárských ostrovech a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: nejlepší hotely 2023, jaro 2023, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně s restaurací. Na základě recenzí od 84 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 88 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Sbh Monica Beach Resort - Fuerteventura nejlepší hotely 2023

Sbh Monica Beach Resort

1.4. - 8.4.2023
All Inclusive
✈ Vídeň

 
 
40 045 Kč

Dovolená Kanárské ostrovy Super Last Minute 2023 v lokalitě Fuerteventura, SBH Monica Beach Resort, v Sbh Monica Beach Resort, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 1. duben 2023 a návratem/příjezdem: sobota 8. duben 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 5 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 40045,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kanárské ostrovy, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: nejlepší hotely 2023, přímo u moře - přímo u pláže, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně s masážemi, s restaurací. Průměrné hodnocení Sbh Monica Beach Resort je 88 % podle referencí od 241 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Elba Sara Beach & Golf Resort - Fuerteventura nejlepší hotely 2023

Elba Sara Beach & Golf Resort

1.4. - 8.4.2023
Polopenze
✈ Vídeň

 
 
43 547 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Kanárských ostrovech v letovisku Fuerteventura, Caleta de Fuste, v ubytovacím zařízení Elba Sara Beach & Golf Resort s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 1. dubna do soboty 8. dubna 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 5 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Elba Sara Beach & Golf Resort, který je aktuálně na prodej online v ceně 43547,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kanárských ostrovech a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: nejlepší hotely 2023, jaro 2023, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně rybaření, s restaurací, šnorchlování. Na základě recenzí od 46 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 88 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Barceló Corralejo Bay - Fuerteventura nejlepší hotely 2023

Barceló Corralejo Bay

1.4. - 8.4.2023
All Inclusive
✈ Vídeň

 
 
60 199 Kč

Dovolená Kanárské ostrovy Super Last Minute 2023 v lokalitě Fuerteventura, Corralejo, v Barceló Corralejo Bay, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 1. duben 2023 a návratem/příjezdem: sobota 8. duben 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 5 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 60199,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kanárské ostrovy, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: nejlepší hotely 2023, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně s restaurací. Průměrné hodnocení Barceló Corralejo Bay je 92 % podle referencí od 9 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Riu Palace Jandia - Fuerteventura nejlepší hotely 2023

Riu Palace Jandia

1.4. - 8.4.2023
Snídaně
✈ Vídeň

 
 
57 463 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Kanárských ostrovech v letovisku Fuerteventura, Riu Palace Jandia, v ubytovacím zařízení Riu Palace Jandia s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 1. dubna do soboty 8. dubna 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 5 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Riu Palace Jandia, který je aktuálně na prodej online v ceně 57463,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kanárských ostrovech a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: nejlepší hotely 2023, jaro 2023, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně s masážemi, s restaurací, s masážemi, s restaurací, s masážemi, s restaurací. Na základě recenzí od 18 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 92 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Iberostar Selection Fuerteventura Palace - Fuerteventura nejlepší hotely 2023

Iberostar Selection Fuerteventura Palace

1.4. - 8.4.2023
All Inclusive
✈ Vídeň

 
 
50 026 Kč

Dovolená Kanárské ostrovy Super Last Minute 2023 v lokalitě Fuerteventura, Jandia, v Iberostar Selection Fuerteventura Palace, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 1. duben 2023 a návratem/příjezdem: sobota 8. duben 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 5 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 50026,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kanárské ostrovy, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: nejlepší hotely 2023, přímo u moře - přímo u pláže, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně s restaurací. Průměrné hodnocení Iberostar Selection Fuerteventura Palace je 94 % podle referencí od 57 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Barceló Fuerteventura Thalasso & Spa - Fuerteventura nejlepší hotely 2023

Barceló Fuerteventura Thalasso & Spa

1.4. - 8.4.2023
All Inclusive
✈ Vídeň

 
 
54 344 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Kanárských ostrovech v letovisku Fuerteventura, Caleta de Fuste, v ubytovacím zařízení Barceló Fuerteventura Thalasso & Spa s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 1. dubna do soboty 8. dubna 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 5 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Barceló Fuerteventura Thalasso & Spa, který je aktuálně na prodej online v ceně 54344,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Kanárských ostrovech a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: nejlepší hotely 2023, přímo u moře - přímo u pláže, jaro 2023, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně písečná pláž, půjčovna aut, s masážemi, s restaurací, s vířivkou. Na základě recenzí od 34 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 92 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Occidental Jandía Playa - Fuerteventura nejlepší hotely 2023

Occidental Jandía Playa

2.4. - 13.4.2023
All Inclusive
✈ Praha

 
47 683 Kč
39 100 Kč

Dovolená Kanárské ostrovy Super Last Minute 2023 v lokalitě Fuerteventura, Playa de Jandía, v Occidental Jandía Playa, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 12 dní, 11 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 2. duben 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 13. duben 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 6 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 18 % je nyní aktuálně v ceně 39100,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Kanárské ostrovy, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: nejlepší hotely 2023, pobytové zájezdy, u moře, lázeňské. Speciálně písečná pláž, s masážemi, s restaurací, s vířivkou. Průměrné hodnocení Occidental Jandía Playa je 90 % podle referencí od 219 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-10 z celkem 1088 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Fuerteventura nejlepší hotely 2023. Rezervaci dovolené na Kanárských ostrovech výhodně online. Fuerteventura nejlepší hotely 2023 s garancí nejnižší ceny. Fuerteventura nejlepší hotely 2023.

Fuerteventura je největším, ale také jedním z nejméně osídlených Kanárských ostrovů. Jeho vnitrozemí připomíná poušť, jelikož zde vlivem chladnějšího větru nazývaného gota fría panuje drsnější podnebí než na ostatních ostrovech. Symbolem Fuerteventury jsou kozy, které spásají okolní suché keře. Zdejší krajina také nabízí svým návštěvníkům pohled na duny a skalnaté horské hřebeny s velmi málo zeleně. Oproti tomu však Fuerteventura nabízí překrásné bílé písečné pláže a příjemný klid. Na své si zde přijdou zejména příznivci surfingu, windsurfingu a potápění. Podmínky jsou zde také vhodné pro jízdu na kole, či pěší túry.

Kanárské ostrovy jsou sopečného původu. Těchto sedm hlavních ostrovů leží v saharské Africe západně od Maroka o rozloze 7447 kilometrů čtverečních.

Máte zájem o konkrétní lokalitu na Kanárských ostrovech? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek na Kanárských ostrovech. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali na Kanárských ostrovech žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené na Kanárských ostrovech podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou na Kanárských ostrovech jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Fuerteventura 2023, Fuerteventura Invia, Fuerteventura Last Minute, Fuerteventura lázně, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Kanarskymiostrovy.cz 2023, všechna práva vyhrazena.